Pensjonat i restauracja U Bedřicha

Pensjonat i restauracja U Bedřicha

Projekt i montaż systemu Master Key, opartego na wkładkach LOB COMFORT o profilu zastrzeżonym oraz montaż elektronicznego zamka szyfrowego.

Zleceniodawca: Penzion a restaurace u Bedřicha

Obiekt: Pensjonat i restauracja "U Bedřicha" - Harrachov

Opis realizacji:

Właściciel obiektu zgłosił się do nas z zapytaniem w jaki sposób można ułatwić sobie administrowanie kluczami. Zaproponowaliśmy mu zaprojektowanie i zamontowanie systemu klucza generalnego. System składa się z kilkunastu wkładek do pokoi pensjonatu. Produktami systemowymi zostały także zamknięte drzwi wejściowe, przejście między restauracją, a częścią mieszkalną, pomieszczenie narciarni i kilka innych technicznych pomieszczeń dla obsługi.
Klienci pensjonatu mogą tym samym otworzyć jednym kluczem swój pokój, narciarnie i drzwi wejściowe do obiektu co jest dla nich bardzo wygodne.
Właściciel za pomocą klucza generalnego ma dostęp do wszystkich pomieszczeń, a obsługa za pomocą klucza grupowego do wybranych zamknięć.
Wkładki LOB Comfort są wykonane na profilach klucza zastrzeżonych, także żaden z klientów czy tez pracowników obiektu nie może dorobić klucza.
Kupno systemu zbudowanych na profilach zastrzeżonych daje właścicielowi pewność, że żadna osoba nieuprawniona nie będzie w stanie dorobić klucza systemowego.
System master key, na życzenie właściciela został uzupełniony o elektroniczny zamek szyfrowy na kod do jednego z pomieszczeń, do którego dostęp mają mieć sporadycznie osoby spoza obiektu.

Wszystkie komentarze

Zostaw komentarz