• Obniżka

Zamek elektroniczny na szyfr i kartę zbliżeniową LOB C003, prawy + 5 kart zbliżeniowych gratis

Kod produktu: C003PK
Produkt dostępny
599,00 zł
799,00 zł
Zniżka 200,00 zł
Brutto
Ilość
Oryginalny produkt
Gwarancja 2 lata
Oficjalny dystrybutor
Wysyłka gratis od 500 zł
  • Bezpieczna wysyłka kurierem dpd - od 16,00 zł Bezpieczna wysyłka kurierem dpd - od 16,00 zł
  • Wygodna wysyłka do paczkomatu InPost - od 9,99 zł Wygodna wysyłka do paczkomatu InPost - od 9,99 zł

Najnowsza wersja 2018 (ze zmodyfikowanym rozstawem pod europejskie standardy i gumową klawiaturą)

Uwaga. Na rynku można spotkać starsze wersje zamka z silikonową klawiaturą, w której po wduszeniu przycisk nie wracał na pierwotne miejsce.

- Prosty montaż na praktycznie każdym istniejącym zamku wpuszczanym
- Możliwość otwarcia zamka kartą zbliżeniową, kodem na klawiaturze lub podwójne zabezpieczenie, czyli przyłożenie karty oraz wpisanie kodu
- Długi czas pracy na 1 komplecie baterii (około 10 000 cykli) – nawet do 2 lat
- Do 200 użytkowników
- Możliwość ograniczenia czasowego dostępu dla wybranych użytkowników
- Możliwość zaprogramowania harmonogramu (możemy tak zaprogramować zamek, aby był na stałe otwarty w określonych godzinach oraz określone dni tygodnia)
- Możliwość zaprogramowania kodów jednorazowych
- Podświetlana, czytelna klawiatura
- Grubość drzwi na których możemy zamontować zamek: 35-50 mm i taki też trzpień i śruby montażowe są w zestawie. (Za dopłatą można dokupić trzpień do drzwi o grubości do 70 mm, ale nie zaleca się montażu tego zamka na tak grubych drzwiach.)
- Temperatura pracy: od -20 °C do +55 °C (Jeśli zamek będzie zamontowany pod zadaszeniem i nie będzie na niego padać deszcz to można zamontować go na zewnątrz.)
- Wilgotność względna: 15% ... 93%
- Sygnalizacja niskiego napięcia: 4,8 V (±0,2 V)

Autonomicznie działający elektroniczny zamek, otwierany za pomocą karty zbliżeniowej lub kodu numerycznego.

Zamek możemy zamontować praktycznie na każdych drzwiach drewnianych, w których jest zamek wpuszczany ze standardowymi otworami na skręcenie rozety przy klamce (brak możliwości zamontowania zamkach na drzwiach wykonanych z profili aluminiowych). Jest to nakładkowy szyld, współpracujący z zamontowanym już wcześniej zamkiem wpuszczanym, który znajduje się w Państwa drzwiach.

Wszystkie komendy konfiguracji zamka, dodawania i usuwania użytkowników zawarte są w szczegółowej instrukcji dołączanej do każdego zamka.

Zamek zasilany jest bateryjnie czterema sztukami paluszków AA. Baterie wystarczają na otwarcie zamka około 10 000 razy co w praktyce oznacza około 1,5 do 2 lat użytkowania w zależności od częstotliwości używania zamka. Gdy baterie są już słabe zamek sygnalizuje to przy każdym kolejnym otwarciu poprzez sygnały świetlne i dźwiękowe.


Montaż i programowanie zamka:

Wymiary zamka:

W zestawie otrzymujesz:

- Szyld zewnętrzny (z klawiatura i czytnikiem mifare)
- Szyld wewnętrzny (z pojemnikiem na baterie)
- Zestaw śrub montażowych
- Trzpień łączący zamek wpuszczany z szyldami
- 5 sztuk dedykowanych kart zbliżeniowych do zamka LOB C003
- Instrukcje montażu i programowania

Uwaga - kupujesz zamek PRAWY.

Nie ma znaczenia czy drzwi otwierają się na zewnątrz czy do wewnątrz. Stronność określamy stojąc przed drzwiami od strony czytnika/klawiatury.

Jeśli zamek zamontowany jest po prawej stronie drzwi, po lewej stronie drzwi są zawiasy(klamka skierowana jest w LEWĄ stronę) to jest to zamek LEWY.

Jeśli zamek zamontowany jest po lewe stronie drzwi, po prawej stronie drzwi są zawiasy (klamka skierowana jest w PRAWĄ stronę) to jest to zamek PRAWY.

UWAGA

W przypadku zastosowania zamka LOB C003 na drzwiach, zaleca się montaż wkładki mechanicznej na klucz, tak aby w sytuacji awaryjnej np. przegapienie rozładowania się baterii lub awarii zamka, można było otworzyć go za pomocą odciągu w zamku wpuszczanym, przekręcając klucz w stronę otwarcia wkładki, tak jak na zdjęciu powyżej.

Rozety i wkładki nie ma w zestawie z zamkiem.

Dane techniczne

Rodzaj produktu
Zamek autonomiczny
Model
LOB C003