Zamek elektroniczny LOB Rentinglock zamek do apartamentów - zdalne generowanie kodów, prawy

Kod produktu: rentingLOCKP
Produkt czasowo niedostepny
1 330,00 zł
Brutto
Ilość
Oryginalny produkt
Gwarancja 2 lata
Oficjalny dystrybutor
Wysyłka gratis od 500 zł
  • Bezpieczna wysyłka kurierem dpd - od 16,00 zł Bezpieczna wysyłka kurierem dpd - od 16,00 zł
  • Wygodna wysyłka do paczkomatu InPost - od 9,99 zł Wygodna wysyłka do paczkomatu InPost - od 9,99 zł

Największą zaletą zamka LOB Renting Lock jest to, że możemy zdalnie generować kody dostępu (z dokładnością co do godziny).
Zamek nie potrzebuje, żadnego drogiego osprzęty typu koncentratory wi-fi, połączenia z internetem ani wykupywania drogich abonamentów.

Działa na zasadzie algorytmów zapisanych w zamku, za pomocą których możemy generować unikalne kody, które pozwolą nam otworzyć zamek w wybranym przez nas okresie czasu. Jest to idealne rozwiązanie dla właścicieli apartamentów. Wystarczy wejść na strone internetowa i wygenerować klientowi kod z możliwości otwarcia zamka w określonym przedziale czasowym.

- Prosty montaż na praktycznie każdym istniejącym zamku wpuszczanym
- Możliwość otwarcia zamka kodem na klawiaturze (wygenerowanym zdalnie) lub za pomocą karty zbliżeniowej.
- Długi czas pracy na 1 komplecie baterii – nawet do 2 lat
-
Wilgotność względna: 15% ... 93%
- Grubość drzwi na których możemy zamontować zamek: 35-50 mm i taki też trzpień i śruby montażowe są w zestawie. (Za dopłatą można dokupić trzpień do drzwi o grubości do 70 mm, ale nie zaleca się montażu tego zamka na tak grubych drzwiach.)
- Temperatura pracy: od -20 °C do +55 °C (Jeśli zamek będzie zamontowany pod zadaszeniem i nie będzie na niego padać deszcz to można zamontować go na zewnątrz.)
- Możliwość ograniczenia czasowego dostępu dla wybranych użytkowników
- Możliwość zaprogramowania kodów serwisowych (stały dostęp do zamka np. dla obsługi sprzątającej apartamenty)
- Podświetlana, czytelna klawiatura

Zamek możemy zamontować praktycznie na każdych drzwiach drewnianych, w których jest zamek wpuszczany ze standardowymi otworami na skręcenie rozety przy klamce (brak możliwości zamontowania zamkach na drzwiach wykonanych z profili aluminiowych). Jest to nakładkowy szyld, współpracujący z zamontowanym już wcześniej zamkiem wpuszczanym, który znajduje się w Państwa drzwiach.

Pełna konfiguracja zamka oraz generowanie kodów pokazane jeszcze szczegółowo w instrukcji obsługi dołączanej do każdego produktu.

Zamek zasilany jest bateryjnie czterema sztukami paluszków AA. Baterie wystarczają na otwarcie zamka około 10 000 razy co w praktyce oznacza około 1,5 do 2 lat użytkowania w zależności od częstotliwości używania zamka. Gdy baterie są już słabe zamek sygnalizuje to przy każdym kolejnym otwarciu poprzez sygnały świetlne i dźwiękowe. W przypadku rozładowania całkowicie baterii lub też innych sytuacjach awaryjnych możliwe jest również otwarcie zamka za pomocą klucza mechanicznego (wkładka mechaniczna znajduje się pod rozsuwaną zaślepką w klamce).

Panel do zarządzania zamkiem na stronie internetowej producenta:

Wymiary zamka:

W zestawie otrzymujesz:

- Szyld zewnętrzny (z klawiatura i czytnikiem mifare)
- Szyld wewnętrzny (z pojemnikiem na baterie)
- Zestaw śrub montażowych
- Trzpień łączący zamek wpuszczany z szyldami
- Instrukcje montażu i programowania

Uwaga - kupujesz zamek PRAWY.

Nie ma znaczenia czy drzwi otwierają się na zewnątrz czy do wewnątrz. Stronność określamy stojąc przed drzwiami od strony czytnika/klawiatury.

Jeśli zamek zamontowany jest po prawej stronie drzwi, po lewej stronie drzwi są zawiasy(klamka skierowana jest w LEWĄ stronę) to jest to zamek LEWY.

Jeśli zamek zamontowany jest po lewe stronie drzwi, po prawej stronie drzwi są zawiasy (klamka skierowana jest w PRAWĄ stronę) to jest to zamek PRAWY.

UWAGA

W przypadku zastosowania zamka LOB Rentinglock na drzwiach, zaleca się montaż wkładki mechanicznej na klucz, tak aby w sytuacji awaryjnej np. przegapienie rozładowania się baterii lub awarii zamka, można było otworzyć go za pomocą odciągu w zamku wpuszczanym, przekręcając klucz w stronę otwarcia wkładki, tak jak na zdjęciu powyżej.

Rozety i wkładki nie ma w zestawie z zamkiem.

Dane techniczne

Model
LOB Renting Lock