Wyróżnia nas profesjonalizm

certyfikat-lob-pozamykaj.png

Firma Systemy Zamknięć powstała w 2015 roku w Lesznie – mieście, które uważane jest za zagłębie producentów zabezpieczeń. Swoją siedzibę ma tu większość producentów zabezpieczeń, którzy oferują swoje produkty zarówno w Polsce jak i w Europie. Na bazie doświadczeń i wiedzy, zdobytej podczas pracy zawodowej u największego producenta zamknięć w Polsce, powstał pomysł, aby otworzyć firmę, która zgodnie z najwyższymi standardami, będzie oferowała systemy zabezpieczeń zarówno dla generalnych wykonawców, klientów instytucjonalnych jak i klientów indywidualnych.

Już w pierwszym roku swojej działalności, staliśmy się jednym z większych dostawców systemów master key i systemów jednego klucza w Polsce. W 2016 roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę - brązową kłódkę od firmy LOB Master Key Sp. z o.o. dla najlepszego dystrybutora master key.

W pozamykaj.pl łączymy wiedzę teoretyczną z praktyką – sami projektujemy, produkujemy i montujemy systemy mechaniczne jak i elektroniczne. Dzięki temu każdy nasz produkt znamy od podszewki (a właściwie od najmniejszego kołeczka) i chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Dla nas ważna jest przede wszystkim satysfakcja klienta i dobranie dla niego odpowiedniego produktu.

Stawiamy na bezpieczeństwo i profesjonalizm, o czym świadczy wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego dokonany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu oraz opinie i referencje naszych klientów.

Certyfikowany sprzedawca

Współpracujemy z najlepszymi w branży. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem LOB Master Key, Wilka Polska oraz KABA Polska. Dzięki temu nasze systemy tworzone są z z najwyższej jakości podzespołów prosto od producenta.

logo-lob-master.png

Lider w sprzedaży systemów klucza

Pozamykaj.pl to lider w sprzedaży systemów klucza przez internet. W naszym sklepie mamy około 3000 produktów. Dzięki temu masz pewność, że zawsze znajdziesz optymalne rozwiązanie dla swoich potrzeb. Jesteśmy obecni również na popularnych portalach aukcyjnych, gdzie zbieramy mnóstwo pozytywnych opinii od naszych klientów.

Nieustannie podnosimy poziom naszych usług: poszerzamy ofertę o nowoczesne rozwiązania i produkty, modyfikujemy nasz sklep, żeby Twoje zakupy stały się jeszcze przyjemniejsze oraz cały czas podnosimy kompetencje naszych pracowników. Dzięki temu, kupując produkty w nowoczesnym sklepie pozamykaj.pl zawsze otrzymasz fachową pomoc i poradę, a zamówiony towar bezpiecznie do Ciebie dotrze.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń
+48 518 688 356

Służymy pomocą w dniach:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00

Napisz
kontakt@pozamykaj.pl