Jak zamówić system Master Key

Dowiedz się jak zamówić system Master Key w sklepie pozamykaj.pl

Krok 1: pomiary

pomiary system master key

Określ wszystkie pomieszczenia, wchodzące w skład Twojego systemu Master Key. Dobierz i zmierz zamknięcia - wkładki, kłódki, zamki wierzchnie lub zamki kasetkowe. Umieść zebrane informacje w planie klucza.

Krok 2: Dostępy

pomiary system master key

Ustal wszystkich użytkowników, którzy będą korzystać z systemu Master Key. Każdemu użytkownikowi nadaj dostęp do odpowiednich pomieszczeń. Nie zapomnij o kluczach "okazjonalnych", które nie będą używane na co dzień, ale potrzeba ich udostępnienia może się pojawić w przyszłości, np. klucz dla ekipy budowlanej, firmy wywożącej nieczystości itp.

Krok 3: Zamówienie

pomiary system master key

Wybierz, odpowiedni dla swoich potrzeb, system Master Key i zamów zamknięcia zgodnie z planem klucza. Pamiętaj, by zamawiać produkty w obrębie jednego systemu (oznaczone tym samym logiem). Nie zapomnij o zamówieniu odpowiedniej ilości kluczy.

Razem z zamówieniem, prześlij nam wypełniony plan klucza.

Krok 4: Realizacja zamówienia

pomiary system master key

Twoje zamówienie zostanie dokładnie sprawdzone przez naszych specjalistów. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Jeżeli wszystko będzie w porządku, przejdziemy do realizacji zamówienia.

Każdy system jest tworzony pod indywidualne zamówienie. Czas realizacji jest różny w zależności od systemu - szczegółowe informacje znajdziesz przy każdym produkcie.

Zaufaj ekspertom od zabezpieczeń

Znamy się na okuciach. Nie wiesz, jaki system będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami. Nasi doradcy chętnie pomogą i dobiorą odpowiednie zabezpieczenia.
Zadzwoń
+48 518 688 356

Służymy pomocą w dniach:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00

Napisz
kontakt@pozamykaj.pl