LOB System A

LOB ARES – LOB SYSTEM JEDNEGO KLUCZA A to standardowa 5-cio zastawkowa wkładka wykonana na profilu ogólnodostępnym. Jest to solidny produkt polskiego producenta firmy LOB, który możemy złożyć w system jednego klucza, tak aby ułatwić sobie życie i mieć jeden klucz otwierający wszystkie zamknięcia.
W systemie LOB ARES możemy złożyć na jeden klucz nie tylko wkładki dwustronne, z gałką i połówkowe w różnych rozmiarach, ale także kłódki systemowe rożnego rodzaju i o różnej wielkości np. KZ50, KZ60, KMM5, KW01, KW02, K350, a także wkładki do zamków wierzchnich LOB WT01 i zamki kasetowe LOB ZKT2. Do wybranego przez siebie zestawu w systemie jednego klucza, mogą Państwo dokupić dowolną liczbę kluczy, które otworzą wszystkie zamknięcia.
Prosta budowa i sprawdzona konstrukcja sprawia, że produkty te działają bezawaryjnie przed długie lata, zabezpieczając nasze mieszkania, domu, ale również biura firm czy budynki użyteczności publicznej jak szkoły czy akademiki i urzędy.
Produkty LOB ARES - LOB SYSTEM JEDNEGO KLUCZA A charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny, dlatego są najpopularniejszym rozwiązaniem tego typu na rynku.
Firma LOB jest największym producentem zabezpieczeń w Polsce.
Wszystkie produkty firmy LOB objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta.

Nasza ocena:

  • 1,0
  • 1,0
  • 3,0
  • 5,0
LOB System A

Aktywne filtry