Zamki szyfrowe do szafek metalowych, szkolnych

Proste, skuteczne i jednocześnie niedrogie we wdrożeniu zabezpieczenie drzwiczek wszelkiego rodzaju mebli i szaf przed nieuprawnionym dostępem, do którego nie są potrzebne żadne klucze. Tym właśnie charakteryzują się nowoczesne zamki szyfrowe do szafek metalowych sprzedawane w naszym sklepie. Dzięki prostocie montażu można z ich pomocą zabezpieczać wiele rodzajów drzwi. System umożliwia przede wszystkim uwolnienie się od uciążliwych, łatwych do zgubienia kluczy. Kontrola dostępu jest szyfrowa, a więc w celu odblokowania klamki, należy wprowadzić na wbudowanej klawiaturze zamka wygenerowany wcześniej klucz w postaci kodu PIN. Oferujemy jednak również zamki szyfrowe do szafek szkolnych i wielu innych szaf metalowych, które dodatkowo zostały wyposażone w czytniki bezprzewodowych kart.

Każdy zamek szyfrowy, niezależnie od wyboru, wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, w tym ze szczotkowanej stali nierdzewnej oraz z tworzywa sztucznego PC + ABS. Dzięki temu nie tylko uniemożliwia on, nieuprawnione dostanie się do zabezpieczonego wnętrza, ale także cechuje się wieloletnią trwałością.

Elektroniczne zamki szafkowe

Aktywne filtry

Zamki do mebli metalowych

Te profesjonalne zamki szyfrowe do mebli stosuje się bardzo często nie tylko w placówkach edukacyjnych. Z ich wykorzystaniem można bowiem z powodzeniem zabezpieczać meble metalowe w praktycznie każdym miejscu, w tym między innymi takie konstrukcje, jak:

  • meble biurowe,
  • meble medyczne,
  • metalowe skrzynki narzędziowe,
  • szafki pracownicze.

Nic nie stoi przy tym na przeszkodzie, aby wykorzystać je do ochrony drewnianych mebli biurowych, a nawet niewielkich szuflad, które wcześniej nie posiadały żadnego dodatkowego zabezpieczenia. Wszystkie dostępne w ofercie zamki meblowe są autonomiczne, a więc wyjątkowo proste w konfigurowaniu, praktycznie od razu gotowe do użycia. Zasilanie pobierane jest z baterii, która spokojnie na wiele lat ciągłego użytkowania. Sprzedajemy produkty wyłącznie od znanych i cenionych na rynku producentów, zawsze solidnie wykonane w konkurencyjnych cenach.