Depozytor kluczy TRAKA21 zgodny z RODO

Kod produktu: Traka21
Termin realizacji 2 dni robocze
9 963,00 zł
Brutto
Ilość
Oryginalny produkt
Gwarancja 2 lata
Oficjalny dystrybutor
Wysyłka gratis od 500 zł
 • Bezpieczna wysyłka kurierem dpd - od 16,00 zł Bezpieczna wysyłka kurierem dpd - od 16,00 zł
 • Wygodna wysyłka do paczkomatu InPost - od 9,99 zł Wygodna wysyłka do paczkomatu InPost - od 9,99 zł

Traka21 - depozytor stand-alone wyposażony w ekran dotykowy

 • 21 gniazd do których możemy przypisać 21 specjalnych iFobów
 • 21 plomb do przymocowania kluczy lub pęków kluczy
 • Trwała i wytrzymała konstrukcja
 • Montaż 4 wkrętami do ściany
 • Zasilanie prądem zmiennym 230 V + akumulator DC 12 o pojemności 1,2 Ah podtrzymujący prace depozytora podczas braku zasilania
 • Wymiary: wysokość 427 mm, szerokość 246 mm, głębokość 95 mm
 • Pobór mocy 15 V 0,7 A
 • Praca w temperaturze od 5°C do +50°C
 • Maksymalna wilgotność 95%
 • Maksymalna Liczba użytkowników – 1000
 • Depozytor posiada certyfikaty: IC, FCC, CE

Kupując u nas depozytor TRAKA21 w komplecie otrzymują Państwo:

1 szt Depozytor TRAKA21
21 szt Plomb do przymocowywania kluczy
21 szt iFoby do deponowania w gniazdach depozytora
1 szt Akumulator podtrzymujący zasilanie + klucz imbusowy do montażu
1 szt Pendrive z instrukcja obsługi
2 szt Klucz awaryjny do otwierania depozytoraDepozytor Traka21 w pudełku
Depozytor Traka21 w pudełku

Traka21 to bardzo proste w obsłudze, a zarazem bardzo zaawansowane pod względem technicznym urządzenie do przechowywania i kontroli nad kluczami.

W depozytorze Tracka21 możemy przechowywać 21 kluczy lub pęków kluczy, które przymocowujemy specjalna plombą do iFobów czyli dedykowanych uchwytów, które mocujemy w depozytorze. Urządzenie to mocujemy w bardzo prosty sposób na ścianie, wkręcając cztery kołki rozporowe, potem podłączamy je do prądu i mamy już gotowy do pracy depozytor.

Traka21 ma również w komplecie podtrzymanie zasilania w formie akumulatora. Gdy zabraknie prądu w obiekcie gdzie jest zamontowany depozytor, urządzenie automatycznie zaczyna pobierać prąd z wbudowanego akumulatora zapewniając nam ciągłość w działaniu urządzenia.

To innowacyjne rozwiązanie posiada ciekłokrystaliczny wyświetlacz dotykowy, który pozwala nam zarządzać depozytorem czy też logować się do systemu poprzez użytkowników kluczy. Wszystkie komendy na wyświetlaczu wyświetlają się w języku Polskim, także nikt nie będzie miał problemu z mało czytelnymi komunikatami w obcych językach. Depozytor jest wysyłany w bardzo solidnym opakowaniu, zabezpieczony przed uszkodzeniem w trakcie przesyłki.

Obsługa Traka21 jest bardzo intuicyjna. Wystarczy nadusić na ekran aby na dotykowym wyświetlaczu pojawiła nam się klawiatura do wpisania PINu.

Depozytor Traka21 wprowadzanie pinu
Depozytor Traka21 wykaz kluczy

Po jego wpisaniu pojawia nam się wykaz kluczy, z podświetlonymi na zielono miejscami, do którego z gniazd mamy dostęp.

Po wybraniu na wyświetlaczu odpowiedniego numeru, automatycznie depozytor odblokowuje nam odpowiedni pęk, który możemy wyjąc z depozytora. Po wszystkim, zamykamy drzwiczki depozytora (który w przypadku ich nie domknięcia, również nam o tym przypomina sygnałami dźwiękowymi).

Logując się do depozytora na hasło administratora, możemy zarządzać urządzeniem poprzez proste MENU, które nam się wyświetli zaraz po kliknięciu na przycisk ustawień.

W MENU dostępne są funkcje, takie jak np. sporządzenie raportu z historii zdarzeń, administrowanie użytkownikami, czy też eksport ustawień do pliku w programie Excel.

Depozytor Traka21 wykaz kluczy

Depozytor Traka21 wykaz kluczy

Historię zdarzeń możemy odczytać z poziomu depozytora, logując się na hasło administratora. Wybieramy wtedy użytkownika, którego chcemy sprawdzić i wciskamy enter. Pojawi nam się okno gdzie po kolei będzie wypisana każda aktywność danego użytkownika.

Taką samą historie możemy wyeksportować również poprzez pendriva USB do pliku w formacie Excel i przeanalizować historie zdarzeń z poziomu komputera.

Jeśli chodzi o dodawanie i usuwanie użytkowników to wystarczy wejść w zakładkę użytkownicy i dodać lub edytować odpowiednią pozycję.

Depozytor Traka21 wykaz kluczy

Depozytor Traka21 uprawnienia

Podobnie jest z uprawnieniami, wchodzimy w zakładkę uprawnienia i ukazuje nam się ekran gdzie możemy wybrać użytkownika i dotykając na odpowiednie cyfry iFobów zaznaczamy na zielono te, do których dana osoba ma mieć dostęp.

Dla naszej wygody producent depozytora udostępnił nam funkcję eksportu ustawień depozytora do pliku, który możemy wczytac na pendriva. Plik z ustawieniami możemy otworzyć w programie Excel i dodać ręcznie użytkowników oraz nadać im dostępy. Wszystko odbywa się w dziecinnie prosty sposób. Taki plik importujemy później z pendriva z powrotem na depozytor i wszystkie ustawienia i dostępy mamy już zaktualizowane.

Depozytor Traka21 eksport do pliku