Elektroniczny zamek hotelowy dormakaba Confidant RFID

Kod produktu: KABAConfidant
Ilość
Oryginalny produkt
Gwarancja 2 lata
Oficjalny dystrybutor
Wysyłka gratis od 500 zł
  • Bezpieczna wysyłka kurierem dpd - od 16,00 zł Bezpieczna wysyłka kurierem dpd - od 16,00 zł
  • Wygodna wysyłka do paczkomatu InPost - od 9,99 zł Wygodna wysyłka do paczkomatu InPost - od 9,99 zł

Opis produktu

Zamek dormakaba Confidant RFID jest to elektroniczny szyld działający w systemie hotelowym i programowany za pomocą programatora i oprogramowania, otwierany za pomocą karty zbliżeniowej.

Zamek możemy zamontować praktycznie na każdych drzwiach. Jest to nakładkowy szyld, współpracujący z zamontowanym już wcześniej zamkiem wpuszczanym, który znajduje się w Państwa drzwiach.Produkt firmy KABA charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykonania oraz atrakcyjnym wzornictwem.

Zamki są produkowane z najwyższej jakości materiałów w fabryce firmy znajdującej się w Kanadzie. Tam też są montowane i każdorazowo dokładnie testowane przed wypuszczeniem danego egzemplarza na rynek.

Posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty jak BMHA/ANSI stopnia I. Spełniają też wymagania ROHS (Ograniczenie użytku substancji niebezpiecznych) oraz CE/ECM.Zamki firmy dormakaba to najwyższa półka jeśli chodzi o jakość oraz integracje z innymi systemami PMS.

Zamki te praktycznie są standardem w najlepszych sieciach zagranicznych takich jak np. HILTON. Stosunek jakości do ceny produktu (która jest na prawdę przystępna nawet dla właścicieli średnich i mniejszych hoteli) jest po prostu wyśmienita.

Poniżej parametry zamka dormakaba Confidant RFID:

System pracy: offline / online (w zależności od preferencji klienta i jego zapotrzebowania)

Odczyt: karta RFID (Miafe S50 1 kb, 13,56 Mhz) lub opcjonalnie technologia BLE - Bluetooth Low Energy pozwalająca otwierać zamek za pomocą telefonu komórkowego

Długość zaprogramowanego dostępu: Karta dla gościa może zostać zaprogramowana do 10 dni przed przyjazdem, dostęp na karcie może zostać nadany na czas od 1 dnia do 9 lat

Zasilanie: Zamek zasilany jest trzema bateriami 1,5 V AA, okres pracy na jednym komplecie baterii to do 50 000 cykli otwarć

Grubość drzwi: Zamek może zostać zamontowany na drzwiach o grubości od 35 do 65 mm

Zamek wpuszczany: Szyld elektroniczny KABA Confidant RFID może zostać zamontowany na istniejącym zamku wpuszczanym. Minimalny dormas zamka to 45 mm, rozstaw zamka wpuszczanego od 70 do 92 mm

Wykończenie: chrom satynowany, mosiądz satynowany, czarne tworzywo PCV

Temperatura pracy: od - 35 °C do + 65 °C

Warunki atmosferyczne: Wilgotność względna od 0 do 85%

Rozstaw zamka:

Zamek pasuje do drzwi o rozstawie od 70 mm do 92 mm

Wymiary zamka:

W zestawie otrzymujesz:

- Szyld zewnętrzny- Szyld wewnętrzny- Zestaw śrub montażowych- Trzpień łączący zamek wpuszczany z szyldami

 

Zamek jest uniwersalny - pasuje do drzwi lewych i prawych

Jeśli jesteś zainteresowany systemem hotelowym firmy dormakaba, zapytaj o wycenę używając formularza kontaktowego w prawym górnym rogu strony.

Dane techniczne

Rodzaj zamka
Inny
Model
dormakaba Confidant RFID